Səhiyyə sahəsində çalışan, öz həyatlarını tibb xidmətinə həsr edən insanlar çox şərəfli adamlardır. Onların hər biri çalışmalıdır ki, bu şərəfli adı daim yüksəklərə qaldırsın.
Heydər Əliyev
Faydalı saytlar

Sertifikasiya Şəhadətnamələrinin etibarlılıq müddəti başa çatan Tibb işçilərinin siyahısı

Tarix : 2016-09-01 08:30:20 | Oxunub : 7373

Siyahıda adları çəkilən şəxslər Sertifikasiya imtahanından təkrar keçməlidirlər!

2016-cı ilin  sentyabr ayında Sertifikasiya Şəhadətnamələrinin etibarlılıq müddəti başa çatan Tibb işçilərinin siyahısı  

 

ASA   İşlədiyi müəssisə
1 KƏMALƏ PİRİYEVA MƏDƏT Abşeron Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
2 RAYA ƏSKƏROVA MUSA Abşeron Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
3 KƏMALƏ FƏTULLAYEVA TOFİQ Abşeron Rayon Uşaq Poliklinikası
4 MÜZƏFFƏR ABDULLAYEV MƏCİD Ağdaş Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
5 ARZU MUSAYEVA VAQİF Ağdaş Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
6 GÜNDÜZ BAYRAMOVA VAHİD Ağdaş Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
7 NURANGİZ MUSTAFAYEVA MUSTAFA Ağdaş Rayon Mərkəzi Xəstəxana
8 NİYAZ NAĞIYEV ALLAHVERDİ Ağsu Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
9 ALMAZ BAXŞİYEVA NOVRUZ Ağsu Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
10 NAMİQ MƏMMƏDOV AĞARZA Ağsu Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
11 MÜŞFİQ ƏZİZOV MİRƏLƏM Ağsu Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
12 AKİF İBRAHİMOV LƏTİF Ağsu Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
13 AZAD NOVRUZOV RAUF Ağsu Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
14 ƏLÖVSƏT İSAYEV HƏMİD  Milli Onkologiya Mərkəzi
15 MAİSƏ NİFTƏLİYEVA BƏHRAM  Milli Onkologiya Mərkəzi
16 VAQİF ƏLİYEV XUDAVERDİ "Azərsutikinti" Xəstəxanası
17 NAİB ABASOV BƏHMƏN "Azərsutikinti" Xəstəxanası
18 KİFAYƏT QULİYEVA ARİF "Azərsutikinti" Xəstəxanası
19 SURAYYƏ RÜSTƏMOVA HƏYATXAN "Azərsutikinti" Xəstəxanası
20 ARZU KƏRİMOVA AĞAGÜL "Azərsutikinti" Xəstəxanası
21 ŞƏFƏQ ƏHMƏDBƏYLİ MÜRSƏL "Azərsutikinti" Xəstəxanası
22 FƏRHAD MƏLİKOV RAFİQ "MedEra Hospital" MMC 
23 BƏXTİYAR SALMANOV HƏSƏNXAN 1 nömrəli Dəri  Zöhrəvi  Dispanser 
24 İRADƏ ABDULLAYEVA NƏSİR 1 nömrəli Respublika Psixiatriya Xəstəxanası
25 ZİNYƏT MİKAYIL-ZADƏ HÜSEYNƏLİ 1 nömrəli Respublika Psixiatriya Xəstəxanası
26 Rəfiqə Alxazova Nəcəf 1 nömrəli Şəhər Poliklinikası
27 PƏRVANƏ LAHRUDİ ƏMİR ƏLİ 1 nömrəli Şəhər Poliklinikası
28 RAMİL MƏMMƏDOV ƏLƏMDAR 1 nömrəli Uşaq Somatik Sanatoriyası
29 SEVDA XANCANOVA QAFAR 1 nömrəli Vərəm Əleyhinə Dispanser
30 ŞAİR BAYRAMOV ASLAN 10 nömrəli Birləşmiş Şəhər Xəstəxanası
31 Zemfira Əliyeva Talıb 10 nömrəli Şəhər Poliklinikası
32 YEGANƏ MURADOVA AYDIN 11 nömrəli Şəhər Poliklinikası
33 MİNARƏ ƏHMƏDOVA QULU 11 nömrəli Uşaq Poliklinikası
34 İRADƏ ƏSGƏROVA RAMİZ 12 nömrəli Birləşmiş Şəhər Xəstəxanası
35 SƏADƏT TAĞI-ZADƏ TAĞI 12 nömrəli Birləşmiş Şəhər Xəstəxanası
36 FƏRİDƏ HÜSEYNOVA AĞAİSA 12 Nömrəli Uşaq Poliklinikası
37 İRADƏ RƏHİMOVA ABDULHƏMİD 12 Nömrəli Uşaq Poliklinikası
38 OFİLA QASIMLI ƏŞRƏF 12 Nömrəli Uşaq Poliklinikası
39 ARZU NƏCƏFƏLİYEVA İBRAHİM 13 nömrəli Şəhər Poliklinikası
40 Billurə Şıxıyeva Məhəbbət 14 nömrəli Birləşmiş Şəhər Xəstəxanası
41 ALMAZ TATİYEVA ORUCƏLİ 14 Nömrəli Uşaq Poliklinikası
42 ŞƏHLA XƏLƏFOVA PAŞA 15 nömrəli Birləşmiş Şəhər Xəstəxanası
43 AYNURƏ HAŞIMOVA ƏTULLA 15 Nömrəli Uşaq Poliklinikası
44 NƏZAKƏT ŞƏKƏROVA HƏSƏNAĞA 18 nömrəli Birləşmiş Şəhər Xəstəxanası
45 Qüdrət Qafarov Məmməd 19 nömrəli Birləşmiş Şəhər Xəstəxanası
46 ALMAS ƏKBƏROVA NEMƏT 19 nömrəliı Uşaq Poliklinikası
47 ELÇİN ƏHMƏDOV MƏNSUR 2 nömrəli Doğum Evi
48 AİDA RAMAZANOVA ƏMİRMƏMMƏD 2 nömrəli Qadın Məsləhətxanası
49 DİLARƏ ƏLİYEVA KAMİL 2 nömrəli Qadın Məsləhətxanası
50 FƏRİDƏ HÜSEYNOVA FİRUDDİN 2 nömrəli Şəhər Poliklinikası
51 ALMAZ ƏLİZADƏ LÜTFƏLİ 2 nömrəli Uşaq Poliklinikası
52 RƏNA QƏMBƏROVA AYDIN 2 nömrəli Uşaq Poliklinikası
53 XALİDƏ MƏMMƏDOVA MƏMMƏDKƏRİM 20 nömrəli Uşaq Poliklinikası
54 KƏMALƏ MƏHƏRRƏMOVA İSA 20 nömrəli Uşaq Poliklinikası
55 TÜNZALƏ QULİYEVA MEHDİ 20 nömrəli Uşaq Poliklinikası
56 LƏTAFƏT ƏLİZADƏ MƏMMƏD 21 nömrəli Uşaq Poliklinikası
57 RƏNA YUSİFOVA HACIMURAD 21 nömrəli Uşaq Poliklinikası
58 ƏMİNƏ KƏRİMOVA RƏHİM 22 nömrəli Şəhər Poliklinikası
59 ALMAZ RƏŞİDOVA ZAHİD 24 nömrəli Birləşmiş Şəhər Xəstəxanası
60 MAHİRƏ ƏLİYEVA MƏMMƏDŞAH 24 nömrəli Şəhər Poliklinikası
61 RÜBABƏ DƏMİRÇİYEVA TELMAN 26 nömrəli Şəhər Poliniklinikası
62 AZADA BAYRAMOVA NƏZƏR 26 nömrəli Şəhər Poliniklinikası
63 QABİL SƏDİYEV SAHİB 3 nömrəli   Şəhər Klinik Xəstəxanası
64 NAMAZ MUSAYEV ŞAMI 3 nömrəli   Şəhər Klinik Xəstəxanası
65 RAMİN ƏLİYEV İMRAN 3 nömrəli   Şəhər Klinik Xəstəxanası
66 GÜLƏR MƏHƏRRƏMOVA SABİR 3 nömrəli   Şəhər Klinik Xəstəxanası
67 AMALƏ EREN ƏDALƏT 3 nömrəli  Uşaq  Xəstəxanası
68 MƏTANƏT ƏLƏKBƏROVA SƏLİM 3 nömrəli  Uşaq  Xəstəxanası
69 ALƏMZƏR ƏHMƏDOVA SÜLEYMAN 3 nömrəli  Uşaq  Xəstəxanası
70 XUMAR ABBASOVA SAYAD 3 nömrəli  Uşaq  Xəstəxanası
71 ƏDALƏT QASIMOVA CABBAR 3 Nömrəli Uşaq Poliklinikasi
72 TAMİLLA HACIYEVA AĞAMİRZƏ 33 nömrəli Şəhər Poliklinikası
73 OFELİYA QURBANOVA ABBASƏLİ 34 nömrəli Şəhər Poliklinikası
74 ZÜLFİYYƏ ABBASOVA ƏLİ 39 nömrəli şəhər poliklinikası
75 ŞƏRQİYYƏ MƏMMƏDOVA CAVANŞİR 4 nömrəli Şəhər Poliklinikası
76 Şəlalə Şirinova Rəsul 4 nömrəli Vərəm Əleyhinə Dispanser
77 ELNARA MURADOVA XALİD 5 nömrəli Şəhər Poliklinikası
78 VALİDƏ ƏLİYEVA MUSTAFA 5 nömrəli Uşaq Poliklinikası
79 RƏNA ƏSƏDOVA SƏRHAD 6 nömrəli Şəhər Poliklinikası
80 AYNURƏ MAHMUDOVA RƏŞİD 6 Nömrəli Uşaq Poliklinikası
81 TELLİ MƏMMƏDLİ SƏRDAR 7 nömrəli Şəhər Poliklinikası
82 MƏLAHƏT ƏLİYEVA İSGƏNDƏR 8 nömrəli Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
83 ƏLİ YUSUBOV ASLAN 8 nömrəli Şəhər Poliklinikası
84 RAYA VƏLİYEVA ƏJDƏR 8 nömrəli Şəhər Xəstəxanası
85 Aytən Mustafayeva Varid Ailə Planlanması Məsləhətxanası
86 FATMA QASIMOVA XƏLİL Akad. C.M.Abdullayev ad. ET Kardiologiya İnstitutu
87 NAİLƏ FƏRƏCOVA ZAKİR Akad. C.M.Abdullayev ad. ET Kardiologiya İnstitutu
88 İRADƏ HƏSƏNOVA SƏTTAR Akad. C.M.Abdullayev ad. ET Kardiologiya İnstitutu
89 AYTƏN QULİYEVA DİLQƏM Akad. C.M.Abdullayev ad. ET Kardiologiya İnstitutu
90 Fuad Sultanov Mahmud Akademik M.Cavadzadə ad.Respublika Kliniki  Uroloji  Xəstəxanası
91 ŞƏLALƏ RƏHİMOVA OQTAY Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
92 OFELYA NOVRUZOVA VİLAYƏT Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
93 YUSİF SƏFƏROV MAHMUD Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
94 DİLARƏ NƏSİBOVA HACIBALA Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
95 ŞİKAR RZAYEV CƏFƏR Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
96 REVANƏ HÜSEYNOVA ZİYAD Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
97 AİDA ƏLİYEVA YUSİF Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
98 YEGANƏ ƏZİZOVA İSLAM Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
99 NAZİLƏ HACIQAYIBOVA ŞƏMSİ Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
100 NƏZAKƏT CƏLİLOVA DAVUD Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
101 AZƏR KƏRİMOV KƏRİM Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
102 AYBƏNİZ BABAYEVA MİKAYIL Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
103 AZƏR YUSİF-ZADƏ BƏHRAM Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
104 RASİM NƏSİBOV MAHMUD Akademik M.Mirqasımov adına Respublika Klinik Xəstəxanası
105 RƏŞADƏT YOLÇUYEV BƏHMƏN Azərbaycan Tibb Universitetinin Tədris Cərrahiyyə klinikası
106 ELNARƏ RƏHİMOVA ELXAN B.A.Eyvazov ad. Hematologiya və Transfuziologiya İnstitutu
107 VƏFA TAĞIZADƏ FƏRRUX Bakı Sağlamlıq Mərkəzi
108 ŞƏRAFƏT CƏFƏROVA İSAM Bakı Sağlamlıq Mərkəzi
109 Püstəxanım Baharlı Zöhrab Elmi Tədqiqat Tibbi Bərpa İnstitutu
110 BARAT BAYRAMOV İSAQ Elmi-Tədqiqat Ağciyər Xəstəlikləri İnstitutu
111 MEHRİBAN SEYFƏDDİNOVA NADİR Elmi-Tədqiqat Ağciyər Xəstəlikləri İnstitutu
112 SVETLANA KƏRİMOVA BAYRAM Elmi-Tədqiqat Mamalıq və Ginekologiya İnstitutu
113 İLHAM HACIYEV HACI AĞA ET Travmatologiya və Ortopediya İnstitutu
114 RƏHİLƏ YUSİFOVA ƏLİ ET Travmatologiya və Ortopediya İnstitutu
115 LEYLA BAĞIROVA ƏHMƏDİYA ET Travmatologiya və Ortopediya İnstitutu
116 Xatirə Abbasova Əhəd F.Əfəndiyev adina 4 nömrəli Bakı şəhər Klinik Xəstəxanası
117 ARZU QULİYEVA ƏHMƏD İctimai Səhiyyə və İslahatlar Mərkəzi
118 Elmira Məmmədova Yusif K.Fərəcova adına Elmi-Tədqiqat Pediatriya İnstitutu
119 GÜNDÜZ İBRAHİMOV İBRAHİM Kliniki Tibbi Mərkəz
120 RAMİZ KƏRİMOV KƏRİM Kliniki Tibbi Mərkəz
121 SİYAMƏK NANİ RƏHİM Kliniki Tibbi Mərkəz
122 DİLBƏR VƏZİROVA CAHANGİR Kliniki Tibbi Mərkəz
123 SEVDA MƏMMƏDOVA MİRHƏSƏN Kliniki Tibbi Mərkəz
124 FAZİL NAĞIYEV ÜZEİR Kliniki Tibbi Mərkəz
125 NİCAT MƏMMƏDOV HÜSEYN Kliniki Tibbi Mərkəz
126 ELESTUN CƏBİYEV MUXTAR M.A Topçubaşov adına Elmi  Cərrahiyyə Mərkəzi
127 RAFAİL EMİNOV ZİYAD M.A Topçubaşov adına Elmi  Cərrahiyyə Mərkəzi
128 GÜNAY ƏKBƏROVA VƏLİ MediClub MMM
129 KAMALƏ TALIŞİNSKAYA RAMİZ Neyrocərrahlıq Xəstəxanası
130 ŞƏRİFƏ QURBAN-ZADƏ NADİR Neyrocərrahlıq Xəstəxanası
131 SƏBİNƏ MƏMMƏDOVA XƏLİL Nizami r-nun GEM
132 SEVDA SƏRKƏROVA SEYFULLAYEVNA Nizami r-nun GEM
133 Əli Nadirov Bəkir Nəsimi r-nun GEM
134 Rəna Qarayeva Qulu Nəsimi r-nun GEM
135 EYNULLA MƏMMƏDOV NAMAZ PARA-MED KLİNİKASI MMC
136 SEVİL BƏDƏLOVA BƏDƏL Qaradağ r-nun GEM
137 FUAD ƏFƏNDİYEV TOFİQ Respublika Dəri Zöhrəvi Dispanseri
138 SAMİRƏ MƏMMƏDOVA ZAHİD Respublika Endokrinoloji Mərkəz
139 LALƏ MƏMMƏDOVA AKİF Respublika Endokrinoloji Mərkəz
140 VALİDƏ MƏMMƏDOVA AĞABƏY Respublika Endokrinoloji Mərkəz
141 ÜLVİYYƏ ƏHMƏDOVA ƏHMƏD Respublika Endokrinoloji Mərkəz
142 Heyran Məmmədova Əbülfəz Respublika Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
143 Ruqiyyə Səfərova Müzəffər Respublika Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
144 GÜLNARƏ QULİYEVA ƏMİR QULU Respublika Sanitariya Karantin Müfəttişliyi
145 CEYHUN MƏMMƏDOV GÜLBABA Respublika Talassemiya Mərkəzi
146 SƏADƏT HƏSƏNOVA İMAN Respublika Uşaq Klinik Xəstəxanası
147 VÜSALƏ CAVADOVA ASLAN S.İmaməliyev adına Respublika Taun Əleyhinə Stansiya 
148 LEYLA AĞAMALİYEVA AYDIN S.İmaməliyev adına Respublika Taun Əleyhinə Stansiya 
149 TAMİLLA HÜSEYNOVA ALLAHVERDİ Sabunçu r-nun GEM
150 ASƏF ZÜLFÜQAROV ƏHMƏD Sabunçu r-nun GEM
151 CAHANGİR BAĞIROV TOFİQ Sabunçu r-nun GEM
152 LALƏ ƏLİ-ZADƏ ƏSGƏR Səbail r-nun GEM
153 Firdovsi Tağıyev Şükür Səbail r-nun GEM
154 NİZAMİ ABDULLAYEV SALEH Səbail r-nun GEM
155 OFELYA NEMƏTOVA VAQİF Uşaq Bərpa Müalicə Mərkəzi
156 ƏFSƏR RZAZADƏ ƏSGƏR Xüsusiləşdirilmiş Angioloji  Mərkəz
157 Tamarxan Atakişiyev Ayaz Xətai r-nun GEM
158 Arifə Hüseynova İbadulla Xətai r-nun GEM
159 Vahid Cabarov Cabar Xətai r-nun GEM
160 Həsənağa Məmmədov Mahmud Xətai r-nun GEM
161 Ramiz Tağıyev Əbülfət Xətai r-nun GEM
162 ELXAN AĞAYEV FƏRRUX Xəzər r-nun GEM
163 XEYRULLA QASIMOV ATAŞ Yasamal r-unu  GEM 
164 SALMAN ŞİRİNOV NURƏDDİN Yasamal r-unu  GEM 
165 ALLAHVERDİ QASIMOV ƏLƏKBƏR Yasamal r-unu  GEM 
166 KƏMALƏ CƏFƏROVA CƏMİL Yasamal r-unu  GEM 
167 ZEMFİRA MAZANOVA CAHANGİROVNA Yasamal r-unu  GEM 
168 FİRUZƏ XUDADATOVA ŞİRİNBALA Ə..Qarayev adına 2 nömrəli  Klinik Uşaq  Xəstəxanası
169 TƏRANƏ YUSUFOVA ƏLİ Ə..Qarayev adına 2 nömrəli  Klinik Uşaq  Xəstəxanası
170 RAMİL NƏSİBOV ARİF Ə..Qarayev adına 2 nömrəli  Klinik Uşaq  Xəstəxanası
171 SEVİL HÜSEYN-ZADƏ MƏMMƏD-SEİD Ə..Qarayev adına 2 nömrəli  Klinik Uşaq  Xəstəxanası
172 ZAHİDƏ ƏSGƏROVA İZZƏTULLA Ə..Qarayev adına 2 nömrəli  Klinik Uşaq  Xəstəxanası
173 ZAMİRƏ QULİYEVA HİDAYƏTOVNA Ə.D.Məlikov adına 6 nömrəli Birləşmiş Şəhər Xəstəxanası
174 TAHİRƏ CƏFƏROVA CƏBRAYIL Ə.D.Məlikov adına 6 nömrəli Birləşmiş Şəhər Xəstəxanası
175 TƏRANƏ QARAYEVA ZEYNƏDDİN Balakən Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
176 Şirin Abbasov İmran Balakən Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
177 MAHAMA MOTUXOV MAHMUD Balakən Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
178 MƏHƏMMƏD URKAYEV RAMAZAN Qabaqçöl qəsəbə sahə xəstəxanası
179 SULDUZ ƏLİYEV XUDİ Aşağı Cürəli həkim məntəqəsi
180 Vaqif Kərimov Mürsəl Biləsuvar Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
181 SEYMUR BABAYEV İBRAHİM Biləsuvar Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
182 İLQAR ƏLİYEV HACIBABA Bəydili həkim məntəqəsi
183 NAZƏNİM SƏMƏDOVA MƏSTƏLİ Uşaq Xəstəxanası
184 ALİM ZEYNALOV BAHADIR Uşaq Xəstəxanası
185 ƏSABƏDDİN SƏFƏROV QURBAN Xırmandalı kənd sahə xəstəxanası
186 KƏMALƏ QƏRİBOVA TARYEL  Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
187 ASƏF FƏRZƏLİYEV VAHİD Bərdə Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
188 İSA ORUCOV HÜSEYN Bərdə Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
189 SEYMUR ORUCOV İSA Bərdə Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
190 ÖZÜXAN MƏQSUDOV XIRDABƏY Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
191 MAHMUDAĞA ƏHMƏDOV ƏHMƏDAĞA Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
192 DAVUD QURBANOV HADIBƏK Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
193 ŞƏMSƏDDİN BÜNYƏTOV BALAKİŞİ Cəlilabad Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
194 SALEH ƏLİYEV ƏYYUB Göytəpə şəhər uşaq xəstəxanası
195 GÜLƏHMƏD MUSAYEV İXTİYAR Göytəpə şəhər xəstəxanası
196 Zülfü Atakişiyev Allahqulu Fizuli Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
197 İRADƏ ƏLİYEVA CAHANGİR Goranboy Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
198 BRİLYANT ƏLİYEVA ƏJDƏR Göyçay Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
199 MƏTANƏT RƏSULOVA ƏLİHÜSEYN Göyçay Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
200 FAMİL NAMAZOV ÜZEYİR Göyçay Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
201 KAMRAN MƏMMƏDOV MAHİR Göyçay Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
202 ŞAHİN DAVUDOV FİRUDİN Göyçay Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
203 AFAQ MUSTAFAYEVA VƏLİ Göyçay Rayon Uşaq Xəstəxanası
204 KƏMALƏ NƏBİYEVA MUSTAFA Göyçay Rayon Uşaq Xəstəxanası
205 ÜLVİYYƏ MƏMMƏDOVA TELMAN Göyçay Rayon Uşaq Xəstəxanası
206 SOLTANMURAD CABBAROV SABİR Məlikkənd həkim məntəqəsi
207 OFELYA NAĞIYEVA MƏCİD 1 nömrəli Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
208 Tahirə Yusifova Gəray 1 nömrəli Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
209 HİCRAN MEHDİYEVA FİKRƏT 1 nömrəli Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
210 NƏRMİNƏ ƏLƏSGƏROVA ƏBÜLFƏZ 1 nömrəli Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
211 SOLMAZ SALMANOVA TƏVƏKGÜL 1 nömrəli Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
212 AZADƏ ABBASOVA KƏRİŞ 1 nömrəli Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
213 TAMELLA ƏHMƏDOVA MƏHƏMMƏD 1 nömrəli Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
214 TÜNZALƏ İBRAHİMOVA FİRAT 1 nömrəli Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
215 AYGÜN İBRAHİMOVA ELXAN 1 nömrəli Doğum evi
216 NAZİMƏ HƏSƏNOVA CÜMŞÜD 2 nömrəli Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
217 ƏMRAH CƏFƏROV MUSA 2 nömrəli Şəhər Poliklinikası
218 MEHRİBAN BABAYEVA FAZİL 3 nömrəli uşaq poliklinikası
219 SƏXAVƏT İSGƏNDƏROVA CABBAR 4 nömrəli uşaq poliklinikası
220 TAMARA ƏLİYEVA SADİQ 4 nömrəli uşaq poliklinikası
221 RƏNA CƏFƏROVA CALAL 4 nömrəli uşaq poliklinikası
222 SOLMAZ BALIYEVA DOSTU 4 nömrəli uşaq poliklinikası
223 AFƏT ALLAHVERDİYEVA ŞAKİR 4 nömrəli uşaq poliklinikası
224 OFELİYA ALLAHVERDİYEVA ŞAKİR 5 nömrəli Şəhər Poliklinikası
225 GÜLƏSƏR ŞÜKÜROVA İSMAYIL Abbas Səhhət adına 1 nömrəli Şəhər Xəstəxanası
226 Vaqif Quliyev Hüseynqulu Abbas Səhhət adına 1 nömrəli Şəhər Xəstəxanası
227 ADNAN İSMAYILOV XALİD Abbas Səhhət adına 1 nömrəli Şəhər Xəstəxanası
228 MİRƏLİ MƏMMƏDOV MƏCİD Gəncə Şəhər Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
229 AZELMA DADAŞOVA BAHADUR Gəncə Şəhər Səhiyyə İdarəsi
230 ŞƏRƏF HÜSEYNOVA ZÜLFÜQAR İmişli Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
231 XEYRİYYƏ ABDULLAYEVA MAHMUD İsmayıllı Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
232 MURAD HƏBİBOV ALICAN İsmayıllı Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
233 ƏZİZ ƏZİZOV KƏRİM İsmayıllı Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
234 AİDƏ NEMƏTOVA TOFİQ İsmayıllı Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
235 REYHANƏ EYYUBOVA RİZVAN İsmayıllı Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
236 Xəyalə Ağayeva Kərəm İsmayılli Rayon Uşaq Poliklinikası
237 RƏHMAN MUXTAROV MİRƏLİ Masallı Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
238 SEVİL ŞAMİLOVA PƏNAH 2 nömrəli Uşaq Poliklinikası
239 VALİDƏ MƏMMƏDOVA SAHİB Mingəçevir Şəhər Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
240 İLQAR HƏSƏNOV MUXTAR Mingəçevir Şəhər Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
241 GÖYDƏNİZ VƏLİYEV MUSA Mingəçevir Şəhər Mərkəzi Xəstəxanası
242 MƏHƏMMƏD QULİYEV ƏLİQARA Mingəçevir Şəhər Mərkəzi Xəstəxanası
243 FLORA PİRİYEVA BALAGƏDƏ Mingəçevir Şəhər Mərkəzi Xəstəxanası
244 BƏHRUZ İBRAHİMOV VİDADİ Mingəçevir Şəhər Mərkəzi Xəstəxanası
245 ƏSLİ QARAYEVA AĞƏLİ Təcili və Təxirəsalınmaz Tibbi Yardım Stansiyası
246 XALİD MƏMMƏDOV XUDAYAR Neftçala Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
247 TAHİR MƏLİKOV SARIBALA Neftçala Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
248 ARZU ABDIYEVA AZƏR Neftçala Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
249 VÜQAR İSMAYILOV ƏYYUB Neftçala Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
250 VƏLİ İSAQOV ŞAKİR Qax Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
251 FİLDURƏ ABDURZAYEVA ŞƏFİ Qax Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
252 CƏBRAYIL VƏLİZADƏ MAMAY Qazax Müalicə Diaqnostika Mərkəzi
253 TƏRANƏ PƏNAHOVA ƏHMƏD Qazax Müalicə Diaqnostika Mərkəzi
254 İSMƏT HƏSƏNOVA ƏLƏDDİN Qazax Müalicə Diaqnostika Mərkəzi
255 AYŞA ƏLİSGƏNDƏROVA HİNAYƏT Qazax Müalicə Diaqnostika Mərkəzi
256 SƏİDƏ HÜSEYNOVA ƏZİM Qazax Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
257 SƏYALI ABDUYEVA İMRALI Uşaq xəstəxanası
258 ÜZEYİR VƏLİYEV TAPDIQ Uşaq xəstəxanası
259 SƏDİYAR HÜSEYNOV BƏXTİYAR Qəbələ Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
260 BƏXTİYAR MƏMMƏDOV MÜRSƏL Qəbələ Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
261 RAFİQ ƏFƏNDİYEV MAHMUD Qəbələ Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
262 NƏHAYƏT MUSAYEVA ŞAMİL Qəbələ Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
263 ŞƏLALƏ RÜSTƏMOVA NƏBİ Qəbələ Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
264 NİGAR ƏSƏDOVA RAMİZ Qəbələ Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
265 TƏRANƏ MİRZƏYEVA CALAL Sabirabad Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
266 XATİRƏ XƏLİLOVA ABDULƏHƏG Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
267 AFƏT İSMAYILOVA FEYZULLA Birləşmiş Uşaq Xəstəxanası
268 Turan Ələkbərova Asəf Salyan Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
269 ZABİTƏ RZAYEVA FİRDOVSİ Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
270 AYTƏKİN ƏBİLOVA AĞAKİŞİ Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
271 ZÖHRAB BƏBİROV ƏHƏDBALA Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
272 NİGAR AXUNDOVA ƏLİSƏFTƏR Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
273 KÖNÜL MƏMMƏDOVA ƏFSƏRAĞA Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
274 Aslan Fərəcov Feyzulla Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
275 SARA LALAYEVA RAFİQ Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
276 MİRQAFAR QAFAROV SEYİDƏHMƏD Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
277 ESMİRA BAXIŞOVA NOVRUZ Salyan Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
278 FƏZİLƏ HƏSƏNOVA ABBAS Şamaxı Rayon Mərkəzi  Xəstəxanası
279 ELMİRA EYYUBOVA ÜZEYİR Şamaxı Rayon Mərkəzi  Xəstəxanası
280 TƏRANƏ VAHİDOVA İBRAHİM Şamaxı Rayon Mərkəzi  Xəstəxanası
281 ƏKBƏR QƏDİMOV HACIBALA Şamaxı Rayon Mərkəzi  Xəstəxanası
282 İDRİS MEHDİLİ NOVRUZ Siyəzən Regional Müalicə Diaqnostika Mərkəzi
283 MƏTANƏT İSMAYILOVA YAŞAR 1 nömrəli şəhər poliklinikası
284 MƏLƏK MƏMMƏDOVA ƏVƏZ 1 nömrəli şəhər Xəstəxanası
285 BAYRAMƏLİ İMANVERDİYEV SADIQ 1 nömrəli şəhər Xəstəxanası
286 FƏZİLƏ ƏLİYEVA HÜMBƏT 1 nömrəli Uşaq poliklinikası
287 MƏHƏMMƏD ƏZİZOV HƏSƏNAĞA 2 nömrəli doğum evi
288 XURAMAN NƏSİROVA SULTAN 2 nömrəli doğum evi
289 QOCA MƏMMƏDOV ŞAHİSMAYIL 2 nömrəli doğum evi
290 GÜLTƏKİN MƏMMƏDOVA HİDAYƏT 2 nömrəli doğum evi
291 KƏBİRƏ HÜSEYNOVA ELMAN 2 nömrəli şəhər poliklinikası
292 ELMİRA MEHTİYEVA BABALAR 2 nömrəli şəhər poliklinikası
293 SEVİNC MƏLİKOVA TOFİQ 2 nömrəli şəhər poliklinikası
294 TƏRANƏ AĞAGÜLOVA ŞAHBALA 2 nömrəli şəhər Xəstəxanası
295 SUSANNA MÜRSƏLOVA XƏLİL 2 nömrəli şəhər Xəstəxanası
296 REYHAN HÜSEYNOVA BƏHRƏM 2 nömrəli şəhər Xəstəxanası
297 MANANA BAYRAMOVA ABAZ 2 nömrəli şəhər Xəstəxanası
298 MEHRİBAN CƏBRAYILOVA RAKİF 2 nömrəli şəhər Xəstəxanası
299 FATİMƏT ABDULLAYEVA MƏMMƏD 3 nömrəli şəhər poliklinikası
300 MƏLAHƏT ABDULLAYEVA AĞA 3 nömrəli şəhər poliklinikası
301 AFƏT ŞİRİNZADƏ ŞIXMƏMMƏD 3 nömrəli şəhər poliklinikası
302 TOFİQ MEHMANDAROV ABDULHÜSEYN 3 nömrəli şəhər poliklinikası
303 SEVİNC İSGƏNDƏROVA AĞADADAŞ 3 nömrəli şəhər Xəstəxanası
304 İLHAMƏ ZÜLFÜQARLI RAQİF 4 nömrəli Şəhər Poliklinikası
305 QUBA ƏBİLOVA NƏRMAN 5 nömrəli uşaq poliklinikası
306 ZƏMİNƏ ƏLİYEVA ZAKİR 5 nömrəli uşaq poliklinikası
307 YASƏMƏN MƏHƏRRƏMOVA ABBƏKİR 5 nömrəli uşaq poliklinikası
308 DİLŞAD BABAYEVA SADAY 5 nömrəli uşaq poliklinikası
309 TƏRANƏ ƏKBƏROVA BÖYÜK-KİŞİ 5 nömrəli uşaq poliklinikası
310 AYTƏN ASLANOVA ƏLİFAĞA 5 nömrəli uşaq poliklinikası
311 İLHAMƏ QULİYEVA TELMAN 5 nömrəli uşaq poliklinikası
312 QARA QARAYEV İNQİLAB Onkoloji Xəstəxana
313 RAFİQ ƏSGƏROV AĞAMƏMMƏD Sumqayıt Şəhər Uşaq Xəstəxanası
314 TİKAZBAN MALAYEVA KABİ Sumqayıt Şəhər Uşaq Xəstəxanası
315 AİDƏ ZALOVA ƏHLİMAN Vərəm-Əleyhinə Xəstəxana
316 ETİBAR ABBASOV ABBAS Şəki Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
317 RƏFAİL ABDULLAYEV İSMAYIL Şəki Rayon Mərkəzi Xəstaxanası
318 SƏADƏT ƏFƏNDİYEVA NADİR Çinarlı qəsəbə sahə xəstəxanası
319 ELSEVƏR CƏFƏROVA ƏLİ Şəmkir Rayon Uşaq Xəstəxanası
320 YEGANƏ SƏFİXANOVA İSLAM Qovlar səhər  xəstəxanası
321 RAMİQ NURİYEV İSA Qovlar səhər  xəstəxanası
322 Aybəniz Bayramova Bayram Tovuz Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
323 Gülşən Namazova Tapdıq Tovuz Rayon Gigiyena və Epidemiologiya Mərkəzi
324 ELMAN MÜRSƏLOV MÜRSƏL Tovuz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
325 ÇİMNAZ QULİYEVA SƏMƏD Tovuz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
326 GÜLÜSTAN QULİYEVA ABDULKƏRİM Tovuz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
327 HİCRAN HACIYEVA İDRİS Tovuz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
328 İSRAYIL MƏSTANOV BEHBUD Tovuz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
329 AQİL MƏMMƏDOV ƏHMƏD Tovuz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
330 ŞƏHLA ZEYNALOVA OQTAY Tovuz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
331 AİDƏ BABAYEVA ƏJDƏR Tovuz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
332 FƏRMAYIL HƏSƏNOV HÜMMƏT Tovuz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
333 MAHİRƏ ƏLİYEVA NƏRİMAN Əyyublukənd sahə xəstəxanası
334 ZƏHRA HÜSEYNOVA HƏSƏNƏLİ Tərtər Rayon Uşaq Xəstəxanası
335 ZÜLEYXA HACƏLİYEVA VAHİDOVNA Xaçmaz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
336 ARZUMAN MİRZƏYEV HƏBİBULLA Xaçmaz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
337 SAİDƏ ŞAHVERDİYEVA İMRAN Xaçmaz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
338 ASLAN İSLAMOV BALAGƏDƏ Xaçmaz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
339 ZÜMRÜDƏ ƏHMƏDOVA KƏMALƏDDİN Xaçmaz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
340 FİRƏNGİZ AĞARƏHİMOVA ƏNVƏR-BƏY Xaçmaz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
341 AZƏR QASIMOV ŞƏMSƏDDİN Xaçmaz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
342 ALİMZƏ MÜRSƏLOVA ZİYADDİN Xaçmaz Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
343 İLYAS NAMAZOV MƏMMƏD Xudat Şəhər Xəstəxanası
344 QAYIB SARUXANOV BABAXAN Xudat Şəhər Xəstəxanası
345 MƏHƏRRƏM NƏBİYEV MUSAXAN Yardımlı Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
346 RƏNA QULİYEVA FİRUDDİN Yevlax Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
347 SEVDA NURİYEVA BƏŞİR Yevlax Rayon Mərkəzi Xəstəxanası
348 Esmira Vəliyeva Əli Yevlax Şəhər Uşaq Xəstəxanası
349 GÜLÜSÜM SALMANOVA SALMAN Zərdab Rayon Mərkəzi Xəstəxanası

 


Digər Xəbərlər